search
REKLAMA
News

EMMA STONE i BRAD PITT w nowym filmie twórcy “La La Landu”?

Łukasz Budnik

16 lipca 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły wieści na temat kolejnego filmu Damiena Chazelle’a. Produkcja ma mieć tytuł Babylon i opowiadać o Hollywood lat 20. XX wieku – w czasach, gdy nieme filmy zaczynały być zastępowane przez dźwiękowe. 

Chazelle ma plan, by był to jego największy film do tej pory i chciałby zebrać plejadę gwiazd w obsadzie. Wśród bohaterów miałyby być historyczne postaci z epoki, jak również fikcyjne, napisane specjalnie na potrzeby filmu. Główną rolę negocjuje Emma Stone, która za występ w La La Landzie Chazelle’a otrzymała Oscara. Do jednej z ról przymierzany jest też Brad Pitt, który aktualnie promuje Pewnego razu… w Hollywood Quentina Tarantino.

Emma Stone i Ryan Gosling w “La La Land”

Szansę na realizację filmu ma wytwórnia Lionsgate, która z powodzeniem zajmowała się też dystrybucją La La Landu. Chazelle pracuje aktualnie nad serialem dla Netflixa – w The Eddy zobaczymy Joannę Kulig w jednej z ról. Jego ostatnim dokonaniem jest Pierwszy człowiek, opowieść o Neilu Armstrongu. Z kolei Stone niedawno zakończyła prace nad sequelem Zombieland, który w tym roku trafi do kin.

Czekamy na dalsze informacje o fabule, obsadzie i dacie premiery. Zainteresował was ten projekt?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA