search
REKLAMA
News

Emily Hampshire i jej koleżanka w Halloween przebrały się za Deppa i Heard. Teraz aktorka przeprasza

Emily Hampshire spotkała się z krytyką za swoje przebranie.

Łukasz Budnik

2 listopada 2023

REKLAMA

Emily Hampshire, aktorka znana z serialu Shitt’s Creek, gdzie wcieliła się w rolę Stevie Budd, wbudziła ostatnio kontrowersje, gdy opublikowała (na krótko) halloweenowy kostium swój oraz koleżanki. Kobiety postanowiły bowiem przebrać się za Johnny’ego Deppa i Amber Heard, zakładając stroje podobne to tych noszonych przez nich podczas niesławnego procesu.

Hampshire szybko usunęła zdjęcia, jednak zdążyły one zachować się w sieci i wywołać negatywne komentarze, tym bardziej, że jako rekwizyt aktorka miała butelkę wina (podczas procesu Heard opowiadała historię o tym, że Depp miał ją zgwałcić właśnie butelką). W odpowiedzi na krytykę w sieci, Hamshire wydała oświadczenie na Instagramie:

Chcę odnieść się do jednej z najbardziej nieprzemyślanych i nieczułych rzeczy, jakie zrobiłam. Głupio pomyślałam, że w Halloween zabawne będzie przebranie się za Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Bardzo przepraszam i jest mi wstyd, że pokazałam coś tak okropnego. Przemoc domowa nie jest tematem do żartów. To prawdziwe problemy prawdziwych ludzi i naprawdę żałuję, tego, co zrobiłam. W przyszłości będę się bardziej starać. Bardzo przepraszam.

Co ciekawe, pod samymi przeprosinami dominują z kolei komentarze, że Hampshire nie powinna była przepraszać.

Poniżej zdjęcie aktorki w przebraniu:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA