search
REKLAMA
News

ELLIOT PAGE zagrał w nowym filmie. Poznajcie szczegóły

Elliot Page wraca na ekran.

Łukasz Budnik

13 czerwca 2023

REKLAMA

Elliot Page zajmuje się aktualnie promocją swoją nowej książki Pageboy, ale już wkrótce zobaczymy go także na ekranie – aktor zagrał w filmie Close to You, niezależnym dramacie o miłości, rodzinie i tożsamości.

Film wyreżyserował Dominic Savage (I Am Ruth), a zdjęcia zakończyły się niedawno w Kanadzie. Page wciela się w filmie w Sama, który przypadkiem spotyka się z dawną przyjaciółką (w tej roli Hillary Baack, znana z Sound of Metal), w czasie, gdy zmierza na spotkanie rodzinne, gdzie będzie musiał zmierzyć się ze wspomnieniami. Page w oświadczeniu stwierdził, że praca z Savage’em i Baack była przyjemnością i że film jest piękny. Podobnie określił go Savage, dodając, że to ważna i osobista historia, zaś jeden z producentów zapowiada mocną rolę Page’a. Na ten moment nie poinformowano o dacie premiery.

Page’a możemy oglądać w serialu The Umbrella Academy Netflixa, którego czwarty sezon ma trafić na platformę w nieokreślonym czasie; zdjęcia się już zakończyły.

Wydana przez Page’a książka Pageboy to autobiografia, w której aktor opowiada m.in. o swoich doświadczeniach w Hollywood przed tranzycją. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA