search
REKLAMA
News

Elliot Page jako Viktor Hargreeves na plakacie promującym trzeci sezon THE UMBRELLA ACADEMY

3 sezon “The Umbrella Academy” zadebiutuje 22 czerwca.

Łukasz Budnik

9 kwietnia 2022

umbrella elliot
REKLAMA

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że postać z The Umbrella Academy znana do tej pory jako Vanya okaże się osobą transpłciową, podobnie jak wcielający się w nią Elliot Page. Zaprezentowano wówczas pierwsze zdjęcie przedstawiające Viktora Hargreevesa, a teraz do sieci trafił plakat promocyjny z jego wizerunkiem.

Oprócz plakatu z Viktorem, twórcy pokazali też ilustrację z Christopherem, kostką będąca członkiem Akademii Wróbla.

viktora umbrella

the umbrella academy christopher

Przypomnijmy, że The Umbrella Academy opowiada o siódemce dzieci adoptowanych przez miliardera po tym, jak zostały urodzone tego samego dnia przez kobiety, które do chwili porodu nie wiedziały o ciąży. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. W pierwszym sezonie jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje pozostałych o zbliżającym się zagrożeniu.

W nowej odsłonie serii członkowie Akademii staną twarzą w twarz z Akademią Wróbla. W nowym sezonie pojawią się także Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher oraz Justin H. Min, a dołączą do nich  Justin Cornwell, Britne Oldford, Genesis Rodriguez, Cazzie David oraz Jake Epstein, którzy grają członków Sparrow Academy. Pojawi się też  Javon Walton, znany z roli Asha w Euforii.

3 sezon zadebiutuje 22 czerwca. Poprzednie są aktualnie dostępne na Netfliksie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA