search
REKLAMA
News

Dominic Fike z “Euforii” krytykowany za słowa na temat AMBER HEARD. “Fantazjowałem, jak mnie bije”

Trwa oczekiwanie na wyrok w sprawie Deppa i Heard.

Łukasz Budnik

30 maja 2022

REKLAMA

Zakończony w piątek proces Amber Heard i Johnny’ego Deppa stał się niemałym fenomenem i skupił na sobie uwagę milionów widzów. Bezpośrednim powodem, dla którego aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie, był artykuł z Washington Post opublikowany w 2018 roku, napisany przez aktorkę i oskarżający Deppa o przemoc domową (choć bez wymienienia go z nazwiska). Sam Depp przedstawiał podczas procesu dowody na to, że to on był ofiarą Heard, która znęcała się nad nim fizycznie i psychicznie. 

Proces skomentowały znane osobistości, między innymi Eva Green (która wsparła Deppa w poście na Instagramie), czy Bill Burr. Kilka słów dorzucił też Dominic Fike, aktor i wokalista, który zyskał na popularności dzięki roli w drugim sezonie Euforii. Twórca wzbudził kontrowersje swoimi słowami. Podczas jednego z koncertów Fike stwierdził:

Powiem wprost, nie będę owijać w bawełnę. Uważam, że Amber Heard jest seksowna, ludzie. Wiem, że to nie jest popularna opinia i nie to jest teraz najważniejsze, ale fantazjowałem, jak mnie bije. Uważam, że to gorące.

Wypowiedź Fike’a została uwieczniona na nagraniu, które jest teraz komentowane m.in. na Twitterze. Pojawiają się głosy, że romantyzowanie przemocy domowej jest niewłaściwe, a także sarkastyczne uwagi, że “to, co Fike palił w Euforii, wpłynęło na niego w rzeczywistości”. Jeden z użytkowników stwierdził, że to sposób Fike’a na to, by o nim mówiono, ponieważ nikt nie pamięta go już z serialu. Nagranie poniżej:

Wyrok w sprawie Deppa i Heard zostanie prawdopodobnie ogłoszony jutro.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA