search
REKLAMA
News

DETEKTYW MONK powraca w filmie pełnometrażowym. Zobaczcie pierwsze zdjęcia

Do roli Monka powraca Tony Shalhoub.

Łukasz Budnik

10 października 2023

REKLAMA

Oglądaliście serial Detektyw Monk? Produkcja z Tonym Shalhoubem w roli tytułowej zadebiutowała w 2002 roku i doczekała się 125 odcinków rozłożonych na osiem sezonów. Po 12 latach od finału serialu, Shalhoub powróci jako Monk w filmie Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie. Zobaczcie zdjęcia. 

W filmie mamy zobaczyć, jak zmieniło się życie bohaterów serialu od czasu jego zakończenia. Monk zajmie się osobistą sprawą, która będzie dotyczyć jego pasierbicy Molly. Twórcy zapowiadają, że historia opowiedziana w filmie będzie emocjonalna, zabawna, mocna i będzie stanowić komentarz na temat ludzkiej kondycji i zmian, które zaszły na świecie przez ostatnie kilkanaście lat.

Oprócz Shalhouba, w filmie pojawią się m.in. Ted Levine, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Melora Hardin i Hector Elizondo, a dołączą do nich Caitlin McGee i James Purefoy. Za scenariusz filmu odpowiada Andy Breckman (twórca serialu), a wyreżyserował go Randy Zisk, który pracował również przy oryginalnym formacie.

detektyw monk nowy odcinek 2023 (2).jpg

detektyw monk nowy odcinek 2023 (3).jpg

detektyw monk nowy odcinek 2023 (1).jpg

Serialowy Detektyw Monk zdobył osiem nagród Emmy, w tym trzy przypadły samemu Shalhoubowi.

Film zadebiutuje 8 grudnia na platformie Peacock. W Polsce będzie dostępny na SkyShowtime, choć jeszcze nie wiadomo, czy w ten sam dzień.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA