search
REKLAMA
News

DAVID SCHWIMMER odpowiada, czy według niego Ross i Rachel z PRZYJACIÓŁ rzeczywiście “mieli przerwę”

Łukasz Budnik

25 lipca 2020

REKLAMA

Jeśli oglądaliście Przyjaciół, to na pewno pamiętacie jeden z powracających często wątków w postaci rzekomej “przerwy” w związku Rossa i Rachel. Podczas trzeciego sezonu serialu para miała kryzys, podczas którego Ross poszedł do łóżka z inną kobietą – wyjaśniał później, że według niego on i Rachel nie byli w tamtym czasie razem (“we were on a break!”), czemu ona stanowczo zaprzeczała. 

Kwestia ta od lat jest przedmiotem sporu między fanami sitcomu – część opowiada się po stronie Rossa, inni trzymają z Rachel i sądzą, że czyn Rossa był zwykłą zdradą. Na ten temat wypowiedział się ostatnio sam David Schwimmer, odtwórca roli Rossa. W programie Jimmy’ego Fallona (prowadzonym obecnie online) został zapytany o to, czy jego bohater i Rachel rzeczywiście nie byli wówczas razem. Schwimmer odpowiedział bez chwili wahania:

To nie podlega żadnej wątpliwości. Mieli przerwę.

Aktor zdradził też, kiedy on i reszta ekipy planują nakręcić opóźnione przez koronawirusa spotkanie całej obsady – jeśli pozwoli na to sytuacja, będą gotowi najwcześniej w kolejnym miesiącu.

Zgadzacie się ze Schwimmerem w kwestii “przerwy” Rossa i Rachel? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA