search
REKLAMA
News

David Fincher jednak stworzy trzeci sezon serialu MINDHUNTER? Nowe doniesienia

Łukasz Budnik

22 kwietnia 2021

REKLAMA

W styczniu zeszłego roku pojawiły się złe wieści dla wszystkich fanów serialu Mindhunter  – dowiedzieliśmy się wówczas, że realizacja nowych odcinków stoi pod dużym znakiem zapytania, a aktorzy występujący w serialu – Jonathan Groff, Holt McCallany i Anna Torv – dostali przyzwolenie na zaangażowanie się w inne projekty. Choć serial nie został wtedy oficjalnie anulowany, wypowiedź Davida Finchera zdawała się potwierdzać, że nowe odcinki Mindhuntera nie powstaną.

W rozmowie z “Vulture” zapytany o to, czy to już koniec serialu, Fincher powiedział wówczas:

Tak myślę. To był drogi serial, jak na jego oglądalność. Mówiliśmy, że wrócimy do tematu po ukończeniu “Manka”, ale szczerze wątpię, że bylibyśmy w stanie zrobić to za mniej pieniędzy niż sezon 2. W tym temacie trzeba być realistą, a koszt produkcji musi być proporcjonalny do oglądalności.

Fincher dodał, że praca nad serialem była bardzo męcząca – wymagała od niego zaangażowania 90 godzin w tygodniu i pochłaniała całe jego życie. Reżyser już po premierze drugiego sezonu nie wiedział, czy będzie w stanie podjąć się tworzenia kolejnych odcinków.

Teraz jednak pojawiła się nadzieja – według źródła portalu Small Screen, David Fincher znów przymierza się do realizacji trzeciego sezonu serialu. Oto, co czytamy w nowych doniesieniach:

Wszystko, co mogę powiedzieć o “Mindhunterze”, to że trwają rozmowy Netflixa i Finchera. Rozmawiają o możliwościach przywrócenia serialu na trzeci sezon. To wciąż wczesny etap, ale Fincher zdaje się być bardziej zainteresowany tym projektem.

Pozostaje czekać na informacje, czy informacje od anonimowego źródła okażą się prawdą.

Tymczasem ostatnie filmowe dzieło Finchera – Mank – już w nocy z niedzieli na poniedziałek powalczy o Oscary w dziesięciu kategoriach, w tym dla najlepszego filmu. 

Chcielibyście, aby Mindhunter powrócił z nowym sezonem?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA