search
REKLAMA
News

Czy w 2020 roku pojawi się nowy sezon TWIN PEAKS? Zagadkowe komunikaty od aktorów

Łukasz Budnik

1 października 2019

REKLAMA

Trzeci sezon Twin Peaks został wyemitowany na stacji Showtime w roku 2017, bez zapowiedzi kontynuacji (choć zakończenie bez wątpienia zostawiło otwartą furtkę). Trudno było przewidzieć, czy David Lynch i Mark Frost zdecydują się jeszcze wrócić do tego świata. W ciągu ostatnich dni otrzymaliśmy kilka przesłanek wskazujących na to, że w 2020 fani serialu będą jeszcze mieć powody do radości. 

Zaczęło się od tweeta na profilu Hollywood Horror Museum:

“Ktoś, kogo znamy, a kto ma pewną wiedzę, właśnie zdradził coś interesującego na temat przyszłości Twin Peaks. Jeśli to prawda, w 2020 roku będziemy piszczeć!”. To wiadomość interesująca o tyle, że z muzeum związana jest Jennifer Lynch, córka Davida i autorka książki “Sekretny dziennik Laury Palmer”.

Atmosferę podgrzał wczoraj Michael Horse, który we wszystkich odsłonach serialu wcielał się w postać Hawka. Wstawił na swój instagramowy profil poniższy kadr, bez żadnego podpisu:

https://www.instagram.com/p/B3DdOqFllAJ/

Niecałą godzinę temu kolejny zagadkowy przekaz wyszedł z kolei od Kyle’a MacLachlana, odtwórcy roli uwielbianego przez widzów agenta Dale’a Coopera.

https://www.instagram.com/p/B3FAu8IJCja/

“Uwielbiam ten elegancki garnitur, ale dziś rano zdecydowanie myślę o pączkach”. Widzowie Twin Peaks pamiętają zapewne, że na posterunku policji w miasteczku niemal bezustannie stały pączki, którymi mogli raczyć się stróże prawa.

Czy to rzeczywiście przesłanki ku temu, że już wkrótce zobaczymy dalsze losy Coopera? Fakt, że powstanie trzeci sezon ogłoszono 6 października 2014, a więc niemalże równo 5 lat temu. Może zamiast czwartego sezonu Lynch i Frost szykują kolejny film osadzony w świecie Twin Peaks? Kolejną książkę? Niewykluczone, że już wkrótce internet eksploduje, gdy zostanie podana oficjalna wiadomość.

Chcielibyście zobaczyć nową serię?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA