search
REKLAMA
News

Czy DAREDEVIL pojawi się w kolejnym filmie o SPIDER-MANIE? Nowa plotka

Łukasz Budnik

18 marca 2020

REKLAMA

16 lipca 2021 roku do kin trafić ma kolejna odsłona Spider-Mana osadzonego w świecie kinowego uniwersum Marvela (choć okaże się, czy przesuwanie premier związane z pandemią nie wpłynie na przyszłoroczny kalendarz). Wciąż nie znamy szczegółów dotyczących fabuły, jednak zakończenie Spider-Mana: Daleko od domu sugeruje, że Peter Parker będzie musiał się mierzyć z fałszywymi oskarżeniami ze strony Mysterio. Pojawiła się nowa plotka na temat tego, kto będzie jego sprzymierzeńcem.

W podcaście Fatman on Batman reżyser Kevin Smith opowiedział o krążącej pogłosce, jakoby w trzecim Spider-Manie miał pojawić się prawnik – konkretnie Matt Murdock, który pod odsłoną nocy działa w Nowym Jorku jako Daredevil. Co więcej, miałby się w niego ponownie wcielić Charlie Cox, który grał tę postać w trzech sezonach lubianego przez widzów serialu Netflixa. Powtórzmy, że to wyłącznie spekulacje, gdyby jednak się sprawdziły, z pewnością ucieszyłyby wielu fanów. Smith wyjaśnił później na Twitterze, że sam nie ma żadnych informacji od osób bezpośrednio związanych z projektem.

Daredevil został skasowany w listopadzie 2018 roku, niedługo po premierze dobrze przyjętej trzeciej serii. Wraz z nim anulowano pozostałe produkcje osadzone w świecie Marvela – od tamtej pory nie było wiadomo, co stanie się z postaciami o których opowiadały.

Chcielibyście, aby usłyszana przez Smitha plotka się sprawdziła, a Charlie Cox pojawił się w trzecim Spider-Manie? To nie jedyna opcja, jaką mogą wykorzystać twórcy filmu – w komiksach Marvela prawem zajmowała się też Jennifer Walter, która będzie główną bohaterką serialu She-Hulk. Okaże się, jakie atrakcje przygotowali dla widzów twórcy. 

Grafika główna: Comicbook.com

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA