search
REKLAMA
News

Czy Daniel Radcliffe chciałby zaliczyć cameo w serialu HARRY POTTER? Aktor komentuje

Daniel Radcliffe grał Pottera w filmowej serii.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2023

Harry Potter
REKLAMA

W kwietniu podczas prezentacji Warner Bros. Discovery dla inwestorów ogłoszono, że powstanie serialowy Harry Potter adaptujący książki JK. Rowling. Produkcja zadebiutuje na platformie Max (która połączy oferty HBO Max oraz Discovery+) i zobaczymy w niej zupełnie nową obsadę. Projekt będzie bezpośrednią ekranizacją literackich pierwowzorów, a każdy sezon zaadaptuje jedną z siedmiu powieści. Przedstawiciele WBD mówią o “serialu długim na dekadę”.

Rowling będzie producentką serialu i będzie miała wpływ na jego kształt. Autorka w oświadczeniu wyraziła radość z faktu, że serial pozwoli dogłębnie zaadaptować powieści. Na ten moment nie wiadomo, kto pojawi się w serialu i czy zaliczy w nim cameo ktokolwiek z obsady filmów. Czy byłby tym zainteresowany odtwórca roli Harry’ego w filmowej serii – Daniel Radcliffe? Aktor w rozmowie z Deadline stwierdził:

Biorąc pod uwagę wszystko, co czytałem o tym serialu, nie wydaje mi się. To świeży start i byłoby pewnie dziwnie, gdybym nagle się tam pojawił.

W zeszłym roku minęło 20 lat od premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, który rozpoczął ciągniętą przez lata serię. Łącznie powstało osiem części głównego cyklu oraz trzy odsłony Fantastycznych zwierząt.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA