search
REKLAMA
News

GAL GADOT nie martwi się, że nie zagra w “Wonder Woman 3”. Aktorka jest dumna z innych projektów

Nie wiadomo, czy Gal Gadot jeszcze kiedykolwiek powtórzy rolę Wonder Woman.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2023

Gal Gadot-Wonder Woman
REKLAMA

W weekend podczas wydarzenia TUDUM Netflix pokazał zwiastun kolejnej dużej produkcji ze swojego katalogu – filmu akcji pt. Misja Stone z Gal Gadot w roli głównej, który być może stanie się początkiem nowej franczyzy Netflixa. Gadot, której prawdopodobnie nie zobaczymy już w roli Wonder Woman (a przynajmniej nie w najbliższym czasie) optymistycznie podchodzi do dalszego etapu swojej kariery.

Aktorka miała powtórzyć rolę w Wonder Woman 3, jednak film został anulowany po tym, jak James Gunn i Peter Safran przejęli pieczę nad filmami DC Studios. Gadot komentuje swój aktualny status:

Rozpoczynanie i rozwijanie historii, które mnie pasjonują, to niesamowita rzecz. Fakt, że nie muszę siedzieć w domu i czekać na kolejną ofertę to coś, co sprawia, że czuję się silna. Lubię to robić, to mnie trzyma przy życiu. Wciąż będę także brać projekty, które nie są moje. Mimo to fakt, że mogę opowiadać historie, które mnie ciekawią, na podstawie własnych pomysłów, jest wspaniały. Jestem za to bardzo wdzięczna i na pewno będę to kontynuować. Jestem podekscytowana i dumna.

W opisie Misji Stone czytamy:

Gal Gadot wciela się w rolę agentki specjalnej Rachel Stone, która jako jedyna może zapobiec utracie przez potężną tajną organizację jej niezwykle cennego, ale też niebezpiecznego zasobu o kryptonimie „Serce”.

Oprócz Gadot, w filmie zagrali m.in. Jamie Dornan, Alia Bhatt, Sophie Okonedo i Matthias Schweighöfer. Produkcja zapowiadana jest jako żeński odpowiednik takich serii, jak Mission: Impossible czy cykl o Jamesie Bondzie.

Film wyreżyserował Tom Harper na podstawie scenariusza Grega Rucki oraz Allison Schroeder. Premierę zaplanowano na 11 sierpnia tego roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA