search
REKLAMA
News

Czwarty GLINIARZ Z BEVERLY HILLS w drodze na Netfliksa!

Łukasz Budnik

14 listopada 2019

gliniarz z beverly hills III
REKLAMA

Eddie Murphy nie zakończył współpracy z Netfliksem na świetnie przyjętym Nazywam się Dolemite. Aktor, dla którego rola w powyższym stanowi odświeżenie kariery, pojawi się w czwartej części Gliniarza z Beverly Hills. Murphy zapowiedział powstanie kolejnego sequela na początku października, teraz wiemy zaś, że prawa do jego stworzenia nabył właśnie Netflix.

Murphy ostatni raz wcielił się w Axela Foleya w roku 1994 – po sukcesach dwóch poprzednich odsłon, trzecia okazała się niewypałem komercyjnym i artystycznym, co spowodowało, że powstanie “czwórki” okazało się bardzo problematyczne. Rozważano nawet serial telewizyjny z gościnnym udziałem Murphy’ego – co więcej, powstał pilot, nigdy nie został jednak pokazany publice, a sama produkcja skończyła gdzieś na półce.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat szczegółów fabuły oraz daty premiery. Wiemy natomiast, że Gliniarza z Beverly Hills 4 wyprodukuje Jerry Bruckheimer, podobnie jak poprzednie odsłony serii. Murphy kręci aktualnie sequel Księcia w Nowym Jorku, który ma trafić do kin w 2020 roku.

Czekacie na nową odsłonę serii?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA