search
REKLAMA
News

Czego boją się Stallone i Schwarzenegger? VAN DAMME tłumaczy, w czym jest odważniejszy od nich

Jean-Claude Van Damme udzielił nowego wywiadu.

Łukasz Budnik

23 października 2023

REKLAMA

W ostatnich miesiącach Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone – dwie legendarne gwiazdy kina akcji – często pojawiały się w nagłówkach, między innymi ze względu na to, że obaj doczekali się poświęconych im dokumentów na Netflixie (ten o Stallonie czeka jeszcze na premierę). Tymczasem do sieci trafiła wypowiedź innego gwiazdora filmów akcji – głos zabrał Jean-Claude Van Damme.

Aktor w rozmowie z Daily Mail stwierdził:

Dla gościa takiego jak ja niemożliwe jest nie pracować. Mówię po francusku, trochę po angielsku. W następnej kolejności ukażą się dwa francuskie filmy z moim udziałem. Arnie i Sly boją się wyjść na rynek międzynarodowy, ale ja jestem globtroterem. Byłem w Azerbejdżanie, Kazachstanie, wszędzie. Myślę, że te kraje można postrzegać jako niebezpieczne, ale mnie tam witano ciepło.

JCVD w wywiadzie poruszył też temat Stevena Seagala, mówiąc o ich rywalizacji. Van Damme zdradził, że kiedyś proponowano im po 20 mln dolarów za stoczenie walki w Las Vegas i dodał:

Nie przejmuję się tym, że mnie nie lubi. Naprawdę mi to nie przeszkadza, to w ogóle nie problem.

Na swoją premierę czeka aktualnie kolejny film z udziałem Van Damme’a – Darkness of Man.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA