search
REKLAMA
News

CRUELLA – nowa zapowiedź filmu z Emmą Stone

Łukasz Budnik

15 marca 2021

REKLAMA

Zadebiutowała nowa zapowiedź filmu Cruella, w którym Emma Stone wciela się w rolę słynnej antagonistki ze 101 dalmatyńczyków. Historia opowie o genezie tej postaci, poczynając od czasów, w którym nie używała jeszcze swojego przydomku i znana była jako Estella. 

Akcja ma dziać się w Londynie i przypadać na lata 70., w czasach gdy rządził punk rock. Estella zaprzyjaźni się z dwoma złodziejami i będzie z nimi działać na ulicach miasta. Jej dryg do mody wzbudzi w końcu zainteresowanie Baronowej von Hellman. Rozpocznie to bieg wydarzeń, który doprowadzi do tego, że Estella ulegnie swojej mrocznej stronie i stanie się gnaną zemstą Cruellą. Poza Stone w filmie zobaczymy Emmę Thompson, Paula Waltera Hausera oraz Joela Frya. Scenariusz do filmu napisał Jez Butterworth (Spectre, Na skraju jutra), a reżyserią zajął się Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya).

Cruella trafi do kin 28 maja 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA