search
REKLAMA
News

Christina Ricci zachwala JENNĘ ORTEGĘ. “Wednesday to teraz jej postać”

Ricci grała Wednesday na 30 lat przed tym, jak wcieliła się w nią Jenna Ortega.

Łukasz Budnik

6 grudnia 2022

ricci ortega
REKLAMA

Wednesday wciąż cieszy się dużą popularnością na Netfliksie, a Jenna Ortega zbiera pochwały za rolę tytułową. U jej boku w serialu pojawiła się m.in. Christina Ricci, która także ma w swojej filmografii rolę Wednesday Addams, zagraną w dwóch filmach z lat 90. Aktorka wypowiedziała się ostatnio na temat przekazania pałeczki Ortedze.

W rozmowie z Elle, Ricci stwierdziła:

[Jenna] jest niesamowita – sprawiła, że Wednesday stała się współczesną twardzielką. Uwielbiałam grać Wednesday i jestem bardzo dumna z tej roli. Uważam też, że Jenna Ortega jest wspaniała. Jest odważna, świetna i naprawdę dobrze przedstawia tę bohaterkę. Wednesday to teraz jej postać. Te dwie rzeczy mogą ze sobą współgrać!

jenna ortega christina ricci

Jeszcze przed premierą serialu Ortega mówiła, jak czuła się grając wraz ze starszą koleżanką po fachu.

Kiedy mi powiedziano, miałam atak paniki. Byłam przerażona. [Ricci] jest naprawdę super. Samo spotkanie było w porządku, ale gdy pierwszy raz grałyśmy razem scenę i widziała mnie taką, jaką sama była 30 lat temu, szargało mi to nerwy.

Aktorka wspominała jeszcze, że ona i Ricci nie dyskutowały na planie na temat podejścia do postaci Wednesday.

Naszą recenzję serialu przeczytacie tutaj.

zdjęcie główne: Popbuzz

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA