search
REKLAMA
News

CHRISTINA RICCI pojawi się w filmie MATRIX 4

Łukasz Budnik

6 czerwca 2021

REKLAMA

Po niemal dwudziestu latach od Matrixa: Rewolucji, planowo już w tym roku Keanu Reeves powróci jako Neo w widowisku reżyserowanym przez Lanę Wachowską. Szczegóły fabuły owiane są jeszcze tajemnicą, wiemy jednak, że poza Neo, w filmie pojawi się Trinity grana przez Carrie Anne-Moss. 

Poza nimi, w obsadzie znajdą się również Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Jessica Henwick oraz Priyanka Chopra. Jak się okazuje, w filmie wystąpi także Christina Ricci. Jak poinformował “Collider“, znana między innymi z Monster oraz Rodziny Addamsów aktorka została dodana do spisu obsady w materiałach prasowych dla dziennikarzy. Nie wiadomo, kogo zagra Ricci; zdjęcia do filmu zakończyły się już kilka tygodni temu, a aktorki nie było widać na żadnych fotografiach z planu.

Szczegóły Matrixa 4 owiane są tajemnicą, ale aktorzy występujący w filmie nie szczędzili mu do tej pory pochwał. Reeves stwierdził w jednym z wywiadów, że Wachowski napisała piękny scenariusz. Neil Patrick Harris wspominał, że jego rola jest niewielka, a Yahya Abdul-Mateen II jest pewny, że widzom spodoba się nowa odsłona. Z kolei Jessica Henwick zapowiedziała, że nowe widowisko będzie równie przełomowe, jak oryginał.

Aktualnie premiera czwartego Matrixa jest zaplanowana na 22 grudnia, a film trafi zarówno do kin, jak i na platformę HBO Max. 

Zdjęcie główne: Screen Rant

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA