search
REKLAMA
News

CHRIS HEMSWORTH uważa, że kolejny występ Thora w MCU powinien być ostatnim

Chris Hemsworth gra w MCU od 2011 roku.

Łukasz Budnik

18 listopada 2022

thor 4 recenzja thor1
REKLAMA

Chris Hemsworth od 2011 roku wciela się w MCU w Thora – zagrał go już w czterech filmach solowych oraz w serii o Avengers. Na ten moment nie wiadomo, kiedy aktor powróci do tej roli, ale według samego Hemswortha jeśli się to zdarzy, to zapewne po raz ostatni.

W rozmowie z Vanity Fair aktor powiedział, że ma nadzieję na konkluzję historii Thora:

Czuję, że gdybyśmy zrobili to ponownie, trzeba by było zamknąć ten rozdział. Myślę, że to byłby finał dla tej postaci, ale nie jest to oparte na niczym, co słyszałem ani na żadnych planach. Mamy narodziny bohatera, jego podróż, a ostatecznie śmierć. Czy jestem na tym etapie? Kto wie?

Thor

To, że Thor pojawi się jeszcze w MCU, można wywnioskować z zapowiedzi na końcu filmu Thor: Miłość i grom, jak również z wprowadzenia jego kolejnego przeciwnika, Herkulesa. Póki co nie słyszeliśmy jednak oficjalnych zapowiedzi związanych z tym bohaterem. Niewykluczone, że Thor wystąpi w kolejnych odsłonach serii o Avengers (The Kang Dynasty oraz Secret Wars), gdzie tytułowa grupa zmierzy się z Kangiem Zdobywcą, granym przez Jonathana Majorsa.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA