search
REKLAMA
News

Chris Hemsworth o czwartej części THORA: “To będzie szalone”

Łukasz Budnik

24 kwietnia 2020

REKLAMA

Czwartą część Thora, zatytułowaną Thor: Love and Thunder, zobaczymy dopiero 18 lutego 2022 roku, jednak już teraz regularnie mamy okazję poczytać nowe informacje na temat filmu. Niedawno Taika Waititi, reżyser i scenarzysta projektu, opowiadał o tym, czego będziemy mogli się spodziewać w nadchodzącym widowisku, teraz zaś kilka słów dodał odtwórca tytułowej roli, Chris Hemsworth.

Aktor promuje właśnie nowy film Netflixa, który dziś trafia do biblioteki serwisu – Tyler Rake: Ocalenie. Przy okazji jednego z wywiadów został spytany o kolejną odsłonę Thora. Oto, co miał do powiedzenia na temat scenariusza:

To jeden z najlepszych scenariuszy jakie czytałem od lat. Taika w najbardziej ekstremalnej i najlepszej odsłonie. Jeżeli wersja, którą czytałem jest tą ostateczną, to będzie całkiem szalone.

Hemsworth dodał również, że wierzy iż filmy takie jak widowiska Marvela będą miały udział w przywróceniu normalnej działalności kin po tym, jak skończy się pandemia, bo to właśnie one robią największe wrażenie na dużym ekranie.

Przypomnijmy, że Taika Waititi opowiedział ostatnio, że w Thor: Love and Thunder zobaczymy na przykład kosmiczne rekiny. Stworzenia takie pojawiały się w serii stworzonej przez Jason Aarona, stanowiącej inspirację dla filmu. Także w tej serii Jane Foster dobyła młot Thora, co – jak wiemy już od zeszłego roku – wydarzy się również w filmie.

Thor: Love and Thunder poza Hemsworthem wystąpią Natalie Portman, Tessa Thompson i Christian Bale, który wcieli się w antagonistę.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA