search
REKLAMA
News

PARKS AND RECREATION powróci z odcinkiem specjalnym

Łukasz Budnik

24 kwietnia 2020

REKLAMA

Świetna wiadomość dla fanów serialu Parks and Recreation, emitowanego w stacji NBC w latach 2008-2015. Twórcy ogłosili, że już 30 kwietnia zostanie pokazany odcinek specjalny, w którym zobaczymy główną obsadę serialu.

W nowym odcinku Leslie Knope (w tej roli Amy Poehler) będzie chciała koniecznie pozostać w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi w czasie izolacji. Wydarzenie ma charakter charytatywny i służy zbiórce środków na organizację Feeding America. Już teraz NBCUniversal wraz z obsadą zapewnili, że do 21 maja przeznaczą na ten cel pół miliona dolarów.

Do występującej w odcinku Poehler dołączą Nick Offerman, Rashida Jones, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir i Retta. Scenariusz napisał twórca Parks and Recreation, Mike Schur, wraz z kilkoma innymi twórcami serialu. Schur przekazał, że wszyscy członkowie obsady zgodzili się na udział w odcinku w niecałą godzinę po otrzymaniu propozycji.

Przedstawiciele NBC wyrazili wdzięczność, że Mike Schur i obsada zbierają się aby dać widzom uśmiech w tak słusznej sprawie.

Tutaj przeczytacie nasz artykuł o serialu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA