search
REKLAMA
News

Charlie Hunnam był kandydatem do roli Anakina Skywalkera. Wspomina, jak poszło mu na rozmowie

Charlie Hunnam promuje film “Rebel Moon”.

Łukasz Budnik

19 grudnia 2023

REKLAMA

Aktor Charlie Hunnam promuje właśnie najnowszy film z jego udziałem – Rebel Moon Zacka Snydera. Przy okazji jednego z wywiadów, Hunnam został zapytany o to, czy rzeczywiście był brany pod uwagę do roli Anakina Skywalkera w Ataku klonów George’a Lucasa (a co za tym idzie, także w Zemście Sithów).

Hunnam odpowiedział następująco:

Tak, to prawda. Zapomniałem o tym aż do teraz. Lata temu spotkałem George’a Lucasa. Dotarłem do momentu, w którym miałem taką możliwość. Nie sądzę, że spotyka się z wieloma aktorami. Myślę, że rozważali może dwóch, trzech aktorów.

Aktor dodał:

Wiele z tego nie pamiętam. Na pewno byłem zdenerwowany, było trochę niezręcznie. Wyszedłem stamtąd i pomyślałem, że na pewno nie dostanę tej roli. Miałem rację. Czasem to się po prostu czuje.

 

Rolę Anakina otrzymał ostatecznie Hayden Christensen, który po premierze był krytykowany za swój występ, ale z upływem lat odzyskał sympatię fanów, a gdy wrócił do postaci Anakina w serialach Disney+, reakcje na niego były już w większości pozytywne. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA