search
REKLAMA
News

CARRIE PILBY. Zapowiedź bestsellerowej komedii

Karolina Chymkowska

31 marca 2017

REKLAMA

Już 7 kwietnia na ekranach polskich kin Carrie Pilby, którym zajmująca się dotąd produkcją Susan Johnson debiutuje jako reżyserka pełnego metrażu. Ekranizacja bestsellerowej powieści Caren Lissner pod tym samym tytułem została po raz pierwszy zaprezentowana widzom na festiwalu w Toronto, gdzie spotkała się z ciepłym przyjęciem.

Tytułowa Carrie jest “nieznośnie genialna” – jednak wybujałe IQ sprawia, że izoluje się od ludzi i trudno jej znaleźć z nimi płaszczyznę porozumienia. Wszędzie dostrzega hipokryzję i moralną degenerację, nie chce być częścią współczesnej pogoni za przyjemnościami, w rezultacie więc pielęgnuje swoje poglądy na temat normalności, praktycznie nie wychodząc z domu, bez przyjaciół i bez drugiej połówki.

Tak jest do momentu, gdy terapeuta daje jej do zrealizowania sześciopunktowy plan. Czy wypełnienie wszystkich zadań sprawi, że Carrie zmieni podejście do życia i poczuje się szczęśliwa? W głównej roli zobaczymy pełną wdzięku i komicznego zacięcia Bel Powley, a na dalszym planie występują Nathan Lane, Jason Ritter i Gabriel Byrne.

Film.org.pl objął patronatem medialnym tę sympatyczną premierę i wraz z dystrybutorami, Kino Światem i MayFly, serdecznie zaprasza do szturmowania kas kinowych!

 

 

Avatar

Karolina Chymkowska

REKLAMA