search
REKLAMA
News

Całkowicie odmieniony JARED LETO na zdjęciach z planu HOUSE OF GUCCI

Łukasz Budnik

17 marca 2021

leto gucci
REKLAMA

We Włoszech trwają prace na planie filmu Ridleya Scotta. Będzie to oparta na faktach historia o zabójstwie Maurizia Gucciego, wnuka założyciela słynnego domu mody. Scenariusz został oparty na książce The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed autorstwa Sary Gay Forden. 

Lady Gaga wcieli się w Patrizię Reggiani, żonę Maurizia, która – jak dowiódł proces – zleciła jego zabicie. Kobieta spędziła w więzieniu 18 lat, a w roku 2016 wyszła na wolność za dobre sprawowanie. Podczas sprawy sądowej media okrzyknęły Reggiani “Czarną wdową”. Trzy lata przed zleceniem zabójstwa u kobiety zdiagnozowany został guz mózgu, który jednak nie uczynił poważnych szkód. W Maurizia wciela się Adam Driver, a w obsadzie znajdują się jeszcze m.in. Al Pacino, Jeremy Irons oraz Jared Leto.

Ten ostatni gra Paola Gucciego, kuzyna Mauricia, który zmarł w 1995 roku w wieku 64 lat (sam aktor ma 49). Na E!Online pojawiły się zdjęcia z planu, na których widać Leto. Fotografie wskazują, że to kolejna rola Leto, w której aktor został całkowicie odmieniony. Ujęcia zobaczycie poniżej:

Na ten moment premiera filmu planowana jest na 24 listopada 2021 roku. Poniżej jeszcze fotki Drivera i Gagi; jedna to oficjalny promos, druga pochodzi z planu:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA