search
REKLAMA
News

Bob Odenkirk w zeszłym roku przypadkiem pokazał spoiler ze wstrząsającej sceny z BETTER CALL SAUL

Zakończyła się pierwsza część finałowego sezonu “Better Call Saul”.

Łukasz Budnik

28 maja 2022

REKLAMA

Uwaga! Poniżej duży spoiler dotyczący ostatniego odcinka Better Call Saul.

Kilka dni temu dobiegła końca pierwsza część finałowego sezonu Better Call Saul. Ostatni odcinek przed kilkutygodniową przerwą zakończył się wyjątkowo mocnym akcentem, który wprawił fanów w osłupienie. Okazuje się, że twist już w zeszłym roku niechcący zdradził fanom Bob Odenkirk, wcielający się w Saula Goodmana.

Wspomniany odcinek Plan and Execution zakończył się śmiercią Howarda Hamlina (Patrick Fabian), który został zabity przez Lalo Salamancę. Bohater, który pojawiał się w serialu od pierwszego odcinka, został postrzelony w głowę. Okazuje się, że właśnie ten fakt pokazał Odenkirk widzom już w grudniu 2021 roku. Aktor umieścił wówczas na Twitterze swoje zdjęcie z Fabianem, na którym można dostrzec charakteryzację; Fabian ma w głowie ranę wylotową. Jeden z fanów zapytał Odenkirka, czy było to celowe zagranie, aktor odparł jednak szczerze, że był to jego błąd i nie był świadomy, że widać fragment charakteryzacji, który może zdradzać losy Hamlina.

Pomimo faktu, że zdjęcie było umieszczone na profilu Odenkirka od kilku miesięcy, nie wzbudziło ono po swoim debiucie większych teorii ze strony fanów – dopiero teraz, gdy odcinek został wyemitowany, połączono fakty.

Better Call Saul powróci z nowymi odcinkami 11 lipca, a zakończy się 15 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA