search
REKLAMA
News

BEN AFFLECK skomentował wieść o reżyserskiej wersji LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI

Łukasz Budnik

22 maja 2020

ZackSnyderBatman
REKLAMA

Przedwczoraj świat obiegła wieść, że w 2021 roku na platformie HBO Max pojawi się reżyserska wersja Ligi Sprawiedliwości, będą oryginalną wizją Zacka Snydera – reżyser nie zdążył jej zrealizować ze względu na rodzinną tragedię, a w 2017 roku na ekrany kin trafiła wersja po dokrętkach, mocno odbiegająca od tego, czym film miał być pierwotnie. 

Wieść o Zack Snyder’s Justice League ucieszyła fanów reżysera i aktorów występujących w filmie – entuzjastycznie wypowiedzieli się Jason Momoa (Aquaman) oraz Ray Fischer (Cyborg), zaś Ben Affleck poinformował swoich obserwatorów o tym, że wersja reżyserska zadebiutuje w przyszłym roku. Aktor, który porzucił już pelerynę Batmana, nagrał także dłuższą wiadomość dla widzów. Aktor stwierdził, że cieszy się z tego, że Snyder będzie mógł doprowadzić swoją wizję do końca i nie może się doczekać aż fani – dzięki którym mogło się to ziścić – będą mogli zobaczyć efekt końcowy. Affleck dodał, że uwielbia tę wersję filmu.

https://www.instagram.com/p/CAesL5LjdpZ/

Wciąż nie wiadomo, czy reżyserska wersja Ligi Sprawiedliwości będzie jednym, czterogodzinnym filmem, czy zostanie podzielona na 6 rozdziałów. Dokończenie filmu ma kosztować studio Warner Bros. od 20 do 30 milionów dolarów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA