search
REKLAMA
News

Ben Affleck i Ana de Armas na zdjęciach z thrillera erotycznego GŁĘBOKA WODA

“Głęboka woda” zadebiutuje 18 marca.

Łukasz Budnik

15 lutego 2022

głęboka woda 2
REKLAMA

Wczoraj zadebiutował zwiastun thrillera erotycznego Głęboka woda opartego na powieści autorstwa Patricii Highsmith, wydanej w 1957 roku. Fabuła opowiada o niekochającym się małżeństwie, w którym żona pozwala sobie na przelotne romanse. Sprawa przybiera nieprzewidziany obrót, gdy jeden z byłych kochanków kobiety zostaje zamordowany. Jej mąż podejrzewa, że to ona za tym stoi. Wraz z trailerem, do sieci trafiły zdjęcia promocyjne i plakat nadchodzącej produkcji.

W główne role w filmie wcielają się Ana de Armas i Ben Affleck, a poza nimi występują Tracy Letts, Lil Rel Howery, Dash Mihok, Finn Wittrock, Jacob Elordi, Rachel Blanchard oraz Michael Braun. Scenariusz napisali Sam Levinson (Euforia) i Zack Helm. Pierwotnie film miał trafić do kin 14 stycznia 2022 roku, jednak ostatecznie zdecydowano się na przeniesienie premiery do streamingu. W USA zostanie udostępniony na platformie Hulu, z kolei na rynku międzynarodowym prawa do dystrybucji ma Amazon, wobec czego film będzie dostępny na platformie Prime Video.

Poniżej zdjęcia promocyjne i plakat:

głęboka woda 1

głęboka woda 2

głęboka woda 3

głęboka woda 4

głęboka woda 5

głęboka woda plakat

 

Premierę Głębokiej wody zaplanowano na 18 marca. Reżyseruje Adrian Lyne, który wcześniej zrealizował takie produkcje, jak 9 1/2 tygodniaNiemoralna propozycja Fatalne zauroczenie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA