search
REKLAMA
News

BATMAN przygotowuje się do skoku z budynku na kolejnych zdjęciach z planu filmu

Łukasz Budnik

16 października 2020

REKLAMA

W ostatnich dniach do sieci trafiło sporo zdjęć z planu The Batman. Ekipa filmowa pracuje w Liverpoolu, gdzie kręcono scenę pogrzebu – wzięli w niej udział m.in. Robert Pattinson jako Bruce Wayne, Zoe Kravitz jako Selina Kyle oraz odmieniony nie do poznania Colin Farrell jako Oswald Cobblepot. Do sieci trafiły kolejne fotografie – tym razem mamy okazję zobaczyć Batmana przygotowującego się do skoku z budynku.

Warto odnotować, że na zdjęciach niekoniecznie widzimy Pattinsona (może to być jego dubler). Scena realizowana jest na budynku zwanym Royal Liver Budilding, który zapewne zagra jeden z elementów architektury Gotham.

Wcześniej na Twitterze pojawiły się także inne materiały z planu związane z wysokimi budynkami, w tym poniższe nagranie:

Zanim produkcja filmu została wznowiona, reżyser Matt Reeves miał gotowe dopiero 1/4 filmu. Premiera widowiska zapowiedziana jest aktualnie na 4 marca 2022 roku.

Oprócz Pattinsona, Kravitz i Farrella na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Paula DanoJeffreya Wrighta, Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA