search
REKLAMA
News

AVATAR 2. Nowe zdjęcia z planu widowiska science fiction

Łukasz Budnik

7 maja 2020

REKLAMA

Choć prace nad kontynuacją Avatara są z oczywistych względów wstrzymane, producenci od czasu do czasu raczą widzów kolejnymi zdjęciami z planu widowiska science fiction w reżyserii Jamesa Camerona. Mieliśmy już okazję podpatrzeć jeden z pojazdów obecnych w filmie, do sieci trafiło też zdjęcie z Sigourney Weaver w towarzystwie producenta Jona Landaua i aktora Joela Davida Moore’a. Tym razem udostępniono fotki, na których widzimy samego Jamesa Camerona. 

Reżyser udziela instrukcji aktorom, którzy przygotowują się realizacji zdjęć podwodnych (za pomocą techniki motion capture). Na drugiej fotce widoczna jest warstwa stworzona z białych kulek, która sprawia, że światło nie zakłóca realizacji zdjęć.

To natomiast wspomniane starsze fotki:

Premiery kolejnych części Avatara zostały przesunięte. Pierwszy sequel zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku, Avatar 3 – 22 grudnia 2023 roku, a Avatar 4 – 19 grudnia 2025 roku. Ostatnią zapowiedzianą częścią serii jest Avatar 5, który ma trafić na ekrany  17 grudnia 2027 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA