search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER traci swojego agenta. Kolejne konsekwencje doniesień na temat aktora

Łukasz Budnik

6 lutego 2021

REKLAMA

Nie ustają konsekwencje skandalicznych doniesień na temat Armiego Hammera. W związku z oskarżeniami o kanibalizm aktor poinformował w styczniu, że rezygnuje z roli w nowym filmie zatytułowanym Shotgun Wedding. Niedługo potem został rozliczony z niewybrednego żartu opublikowanego na Instagramie, natomiast później jego była partnerka dolała oliwy do ognia, twierdząc, że aktor chciał wyciąć na niej swój inicjał i mówił o zjedzeniu jej żeber. Później przyszedł czas na opuszczenie serialu The Offer, gdzie Hammer miał zagrać główną rolę – producenta Ojca chrzestnego.

Tymczasem “The Hollywood Reporter” poinformowało, że współpracę z Hammerem zerwała reprezentująca go agencja WME – powodem są oczywiście wspomniane doniesienia na temat aktora. Według informacji, do których dotarły zagraniczne media, z aktorem pożegnał się także jego prywatny specjalista od PR. Hammer nie skomentował bieżącej sytuacji.

Przypomnijmy, że w pierwszym tygodniu stycznia do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora z 2016 roku, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził wówczas, że nie odpowie na te „bzdurne oskarżenia”.  Twierdzeniom na temat Hammera zaprzeczył też jego prawnik.

Hammer jest aktualnie w trakcie sprawy rozwodowej – od 2010 roku był w związku małżeńskim z Elizabeth Chambers, która niedawno napisała, że jest zszokowana i zdruzgotana doniesieniami na temat aktora. “Nie zdawałam sobie sprawy, ile nie wiedziałam”.

Hammera będzie można w kolejnych miesiącach oglądać w ukończonych już Śmierci na Nilu oraz thrillerze Crisis. Według aktualnych informacji ma także pojawić się w zapowiedzianej kontynuacji Tamtych dni, tamtych nocy, choć okaże się, czy bieżące wydarzenia wpłyną na ten projekt.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA