search
REKLAMA
News

WSZYSCY MOI PRZYJACIELE NIE ŻYJĄ jednym z najpopularniejszych filmów Netflixa na świecie

Łukasz Budnik

6 lutego 2021

REKLAMA

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją trafiło na polskiego Netflixa pod koniec grudnia i podzieliło widzów – niektórym podobało się bardzo, innym wcale. Film Jana Belcla zyskał jednak dużą popularność i przez wiele dni był najchętniej oglądaną produkcją Netflixa w naszym kraju. Okazuje się, że wzbudza też niemałe zainteresowanie na świecie – kilka dni temu trafił bowiem do zagranicznych bibliotek serwisu.

Na portalu flixpatrol.com, codziennie aktualizującym oglądalność filmów i seriali w rozmaitych serwisach streamingowych na świecie, zobaczymy, że Wszyscy moi przyjaciele nie żyją było wczoraj (i przedwczoraj) czwartym najchętniej oglądanym filmem na Netfliksie. W kilkudziesięciu krajach produkcja trafiła wczoraj do TOP 10, a w kilku z nich była numerem 1 – między innymi w Urugwaju, Paragwaju i Argentynie. Z kolei we Włoszech i Hiszpanii zajęła drugie miejsce. Tutaj zobaczycie pełną listę. Okaże się, jaką popularnością będzie cieszyć się film w kolejnych dniach.

Aktualizacja 7.02: 6 lutego Wszyscy moi przyjaciele nie żyją uplasowali się na piątej pozycji.

Przypomnijmy, że Wszyscy moi przyjaciele nie żyją przedstawia historię sylwestrowej imprezy, której niemal wszyscy członkowie (z wyjątkiem bohaterki granej przez Julię Wieniawę) rano zostają zastani martwi. Oprócz Wieniawy, w filmie występują m.in. Nikodem Rozbicki, Mateusz Więcławek, Katarzyna Chojnacka, Aleksandra Pisula i Monika Krzywkowska.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego filmu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA