search
REKLAMA
News

Anya Taylor-Joy i Ralph Fiennes na zdjęciu z THE MENU, czarnej komedii reżysera “Sukcesji”

Anya Taylor-Joy w “The Menu” gra u boku m.in. Nicholasa Houlta.

Łukasz Budnik

19 kwietnia 2022

REKLAMA

Już za kilka dni do kin trafi Wiking z udziałem Anyi Taylor-Joy, a tymczasem w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie aktorki z kolejnej produkcji z jej udziałem.

The Menu Taylor-Joy i Nicholas Hoult zagrają młodą parę, która odwiedza ekskluzywną restaurację na odizolowanej wyspie, aby spróbować wytrawnych dań przygotowanych przez osławionego szefa kuchni. Ich apetyty zostają zaspokojone niezwykłymi składnikami i szokującymi niespodziankami. Film opisywany jest jako czarna komedia z elementami thrillera. Więcej szczegółów fabuły nie zostało jeszcze ujawnione.

Poniżej pierwsze zdjęcie, na którym widzimy Taylor-Joy wraz z Ralphem Fiennesem, który wciela się we wspomnianego kucharza:

The Menu zostało wyreżyserowane przez Marka Myloda, który stał także za kamerą m.in. odcinków Sukcesji. Produkuje zaś Adam McKay, którego ostatnim dokonaniem jest Nie patrz w górę.

Premiera The Menu została zaplanowana na 18 listopada tego roku. Film pojawi się w kinach. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA