search
REKLAMA
News

ANTHONY HOPKINS świętuje 47 lat trzeźwości. W nagraniu przemawia do walczących z nałogiem

Anthony Hopkins skierował się do swoich widzów w nowym filmiku.

Łukasz Budnik

2 stycznia 2023

hopkins 1
REKLAMA

Anthony Hopkins to jeden z tych aktorów, którzy chętnie korzystają z mediów społecznościowych i nawiązują kontakt z fanami. W najnowszym nagraniu opublikowanym na Instagramie, Hopkins świętuje 47-lecie swojej trzeźwości i kieruje w stronę swoich widzów kilka słów.

Aktor stwierdza na początku nagrania, że chciałby swoją wiadomością wesprzeć tych, którzy zmagają się z alkoholizmem.

Wiem, że prowadzicie walkę w dobie nienawiści, braku kompromisu, terroryzowania dzieci. Powiadam: bądźcie dla siebie mili. Bądźcie dobrzy. Trzymajcie się z dala od toksycznych ludzi, jeśli was obrażają. Żyjcie swoim życiem. Bądźcie z niego dumni.

Hopkins tłumaczy, że 47 lat temu był w desperacji i pewnego dnia zrozumiał, że coś jest z nim nie w porządku. Nie zdawał sobie sprawy, że dotknęło go uzależnienie od alkoholu. Aktor dodaje, że młodzi ludzie nie powinni słuchać tych, którzy ich zniechęcają, z kolei ci, którzy zmagają się z jakimś problemem, powinni porozmawiać z osobą, którą szanują, lub dołączyć do programu 12 kroków. Aktor przyznał, że podobnie jak wszyscy, także jest grzesznikiem, ale odwyk pomógł mu w prowadzeniu takiego życia, jakie ma.

Nie wstydźcie się prosić o pomoc, bądźcie z siebie dumni i nie pozwólcie, żeby ktoś was zniechęcił. Celebrujcie samych siebie.

Nagranie zobaczycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA