search
REKLAMA
News

ALDEN EHRENREICH jest chętny znów zagrać HANA SOLO

Łukasz Budnik

17 lipca 2020

REKLAMA

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie był drugim spin-offem słynnej kosmicznej serii. Produkcja filmu nie należała do najłatwiejszych. Pierwotnie reżyserią zajmowali się Christopher Miller i Phil Lord, jednak po kilku miesiącach – z powodu nieporozumień z producentami – na stanowisku tym zastąpił ich Ron Howard (WillowPiękny umysł). 

Han Solo, przy budżecie 275 milionów dolarów, zarobił na całym świecie 393 miliony. Dla porównania poprzedni spin-off, Łotr 1, zgarnął w światowym box office ponad miliard. Na ten moment nie zapowiada się, by miał powstać sequel indywidualnych przygód Hana, gdyby jednak się tak zdarzyło, chętny do powrotu jest odtwórca głównej roli – Alden Ehrenreich. Choć pod pewnym warunkiem.

W podcaście Happy Sad Confused aktor powiedział:

Chciałbym, ale musiałaby być to odpowiednia wersja. To, co najlepsze w Hanie, mój ulubiony aspekt tej postaci, to coś, co pojawia się na końcu filmu. To wtedy staje się tym gościem, którego kochamy. Dotarcie tam i wyruszenie z tego punktu jest interesujące, więc zobaczymy. Marka Gwiezdne wojny jest teraz wykorzystana z dużą inwencją, a historie osadzane są w różnych kontekstach, więc może udałoby się coś niestandardowego. Kto wie?

solo-star-wars-story-2

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Ehrenreicha w roli Solo? Jak podobał wam się spin-off o Hanie? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA