search
REKLAMA
News

Aktor Marc Maron o mężczyznach urażonych BARBIE: “Banda niepewnych siebie dzieciaków”

Maron zachwyca się “Barbie” w nowym filmiku na Tik Toku.

Łukasz Budnik

3 sierpnia 2023

REKLAMA

Barbie Grety Gerwig wzbudza w większości pozytywne reakcje, choć nie brakuje głosów, że reżyserka stworzyła film, który jest zbyt “woke” i godzi w mężczyzn. Na podobne zarzuty odpowiedział ostatnio aktor i komik Marc Maron.

W nagraniu na Tik Toka Maron stwierdził:

Uważam, że “Barbie” to arcydzieło. Nie rzucam tego słowa na prawo i lewo, ale Jezu. To niesamowite, bo to produkt rozrywkowy, który trafia do całego spektrum. Mam na myśli głównie kobiety. Do tego jest nasączony postępowością i feminizmem w sposób, który jest zabawny, informacyjny i naprawdę świetnie wykonany. On wyjaśnia feministyczne idee w zabawny sposób.

Maron dodał:

Aspekty komediowe wokół mężczyzn są natchnione, a fakt, że niektórzy mężczyźni poczuli się urażeni (…) jest żenujące. Jeśli jakiś facet nie może znieść tego, co ogląda w tym filmie, musi zajrzeć w spodnie i zdecydować, z czego jest zrobiony. Jezu, co za banda niepewnych siebie dzieciaków.

Maron podsumował, że poczuł się dumny po filmie. Poniżej jego pełna wypowiedź:

@marcdmaron #barbiemovie #barbietiktok #gretagerwig #margotrobbie #ryangosling #willferrell ♬ original sound – Marc Maron

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA