search
REKLAMA
Informacja

Film.org.pl poszukuje NOWYCH REDAKTORÓW! Może to właśnie ty?

REDAKCJA

18 sierpnia 2020

REKLAMA
Mówiąc krótko: poszukujemy kandydatów, którzy zasilą nasze grono redakcyjne i będą regularnie u nas publikować. Szukamy kandydatów bardzo szczególnych, można rzec – wyjątkowych. Może to właśnie Ty jesteś osobą, której potrzebujemy?
Rozglądamy się za autorami tekstów, którzy:
  • mają lekkie, zgrabne pióro, odznaczają się wysoką kulturą językową i wyczuciem słowa oraz znakomicie posługują się językiem polskim,
  • potrafią odnajdywać tematy, które zainteresują czytelników, będą chętnie czytane i komentowane,
  • umieją błyskawicznie reagować na bieżące wydarzenia ze świata filmu i komentować je,
  • są sumienni i terminowi: kiedy zobowiążą się do dostarczenia tekstu, zrobią to na czas,
  • są elastyczni i chętnie realizują przekrojowe, poczytne formaty tekstowe w rodzaju zestawień, krótkich spięć, felietonów, prawd filmowych, itp. Mocno zależy nam na zestawieniach tematycznych, które pozwolą czytelnikom na poznanie interesujących, być może mniej znanych filmów.
  • są otwarci na kontakt z czytelnikami, będą aktywnie uczestniczyć w życiu redakcji, komentować teksty swoje i innych, brać udział w popularyzowaniu i udostępnianiu artykułów oraz dyskusjach na portalach społecznościowych,
  • potrafią realizować teksty na zlecenie redaktora naczelnego i działu marketingu.
Uwaga! Mile widziane osoby mieszkające w Warszawie lub okolicach (choć nie jest to konieczne), gotowe uczęszczać na pokazy prasowe, premiery i wszelkie wydarzenia związane z promocją. 
Jeżeli uważasz, że powyższy zestaw cech idealnie opisuje Twoją osobę i jesteś w stanie nas o tym przekonać – przyślij maila wraz z dwiema próbkami tekstu (recenzja i zestawienie; najlepiej jak najbardziej aktualne – nie przysyłaj linków do tekstów sprzed kilku tygodni/miesięcy!) na adres lukasz.budnik@film.org.pl. W temacie wpisz: Rekrutacja sierpień 2020. Wierzymy w Ciebie!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7.09!

REKLAMA