search
REKLAMA
Głosowanie

Zagłosuj na NAJLEPSZY film z serii MAD MAX

“Wojownik szos”? A może “Na drodze gniewu”? Wybierz najlepszy film z serii “Mad Max”.

Jakub Piwoński

24 października 2021

REKLAMA

Słynny cykl postapokaliptycznych filmów akcji autorstwa George’a Millera liczy cztery filmy. Trzy pierwsze stworzono ciągiem, czwarty nakręcono po dłuższej przerwie. W trzech pierwszych twarzy głównemu bohaterowi użyczył Mel Gibson, w części czwartej w Maxa wcielił się Tom Hardy. Jeden element w każdej odsłonie pozostał jednak bez zmian – Mad Max to wysokooktanowa sensacja w świecie spowitym piachem i kurzem i miejmy nadzieje, że tak już pozostanie. 

Dziś w Polsce pojawiło się Warner TV, powstałe w wyniku procesu rebrandingu, odbywającego się w skali europejskiej (marka obecna jest już we Francji), dzięki któremu kanał TNT otrzymał nową nazwę i oprawę graficzną. Należąca do WarnerMedia stacja zaoferuje polskim odbiorcom emisję nagradzanych na świecie seriali, blockbusterów (w tym trylogii Mroczny Rycerz oraz Władca Pierścieni) oraz treści premium. Zapewni to zróżnicowaną i niesamowitą rozrywkę i będzie dla widzów wyjątkowym doświadczeniem.

Jednym z filmów emitowanych przez stację jest także Mad Max: Na drodze gniewu z 2015 roku, zgodnie uznawany za jeden z najlepszych filmów akcji ostatniej dekady. Z tej okazji zachęcamy was do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy film opowiadający o przygodach Szalonego Maxa. Swój jeden, cenny głos, możecie oddać do 27 października. Wyniki zostaną z kolei opublikowane 29 października. Przyłączycie się do zabawy?

Jakub Piwoński

Jakub Piwoński

Kulturoznawca, pasjonat kultury popularnej, w szczególności filmów, seriali, gier komputerowych i komiksów. Lubi odlatywać w nieznane, fantastyczne rejony, za sprawą fascynacji science fiction. Zawodowo jednak częściej spogląda w przeszłość, dzięki pracy jako specjalista od promocji w muzeum, badający tajemnice początków kinematografii. Jego ulubiony film to "Matrix", bo łączy dwie dziedziny bliskie jego sercu – religię i sztuki walki.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA