search
REKLAMA
Głosowanie

Zagłosuj na najlepszą część AVENGERS!

REDAKCJA

8 listopada 2020

REKLAMA

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w kinach od ponad roku nie uświadczyliśmy nowego filmu wchodzącego w skład kinowego uniwersum Marvela. Póki co ostatnią odsłoną tego świata jest Spider-Man: Daleko od domu, który przedstawia wydarzenia będące pokłosiem rekordowego Avengers: Końca gry.

Widowisko braci Russo trafiło na pierwsze miejsce listy najlepiej zarabiających produkcji wszech czasów i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków. Czy jednak jest najlepszą częścią serii o Avengers? Poniżej możecie zdecydować o tym sami, biorąc udział w naszej ankiecie. Do wyboru są cztery tytuły, dwa w reżyserii Jossa Whedona, a dwa stworzone przez wspomnianych braci Russo. Postawicie na formowanie się drużyny w Avengers? Walkę ze sztuczną inteligencją w Czasie Ultrona? Dramatyczne starcie z Thanosem w Wojnie bez granic, a może ostateczną konfrontację z Końca gry? Możecie zagłosować na jeden film! Wyniki ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Tutaj możecie zapoznać się z naszymi ocenami filmów z MCU.

REDAKCJA

REDAKCJA

film.org.pl - strona dla pasjonatów kina tworzona z miłości do filmu. Recenzje, artykuły, zestawienia, rankingi, felietony, biografie, newsy. Kino klasy Z, lata osiemdziesiąte, VHS, efekty specjalne, klasyki i seriale.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA