search
REKLAMA
Akcja partnerska

KONKURS! Jak dobrze znasz uniwersum WIEDŹMINA?

Jakub Piwoński

3 czerwca 2020

REKLAMA

Za sprawą popularności serialu Wiedźmin, marka, którą reprezentuje Białowłosy nabrała wiatru w żagle. Gry przeżywają renesans, a książki cieszą się statutem bestsellera. Jednak ze światem wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego mamy przecież do czynienia już od bardzo dawna. Jak dobrze zdołaliście poznać to uniwersum?

Sprawdźcie swoją wiedzę o filmach, grach, serialach i książkach związanych z postacią Geralta z Rivii. Do wygrania książka, która stanowi nie lada gratkę dla fana Sagi o Wiedźminie i której mamy przyjemność patronować. “Wiedźmin. Historia fenomenu” Adama Flammy to opowieść o tym, jak z opowiadań publikowanych w Fantastyce, historie z Białowłosym w roli głównej urosły do rangi narodowej dumy – zarówno z  komercyjnego, jak i kulturowego punktu widzenia. Macie niepowtarzalną okazję zdobyć pierwszą “biografię” Wiedźmina!

Książka trafi do rąk tych z was, którzy uzyskają najwięcej poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Powodzenia! Konkurs zamykamy w poniedziałek o 23:59.REKLAMA