search
REKLAMA
Akcja partnerska

HANS ZIMMER W POLSCE. Zapowiedź koncertu

Karolina Chymkowska

15 maja 2017

REKLAMA

To nazwisko zna każdy wielbiciel kina i muzyki filmowej. Każdy ma w pamięci przynajmniej kilka taktów jego najsłynniejszych ścieżek dźwiękowych. Łącznie jest ich ponad sto, a zarobiły 24 miliardy dolarów. Rok 2017 to rok europejskiego tournée Hansa Zimmera. W maju wystąpi również w Polsce: w Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

The Hans Zimmer Live On Tour zostanie zaprezentowane w dwóch częściach. Podczas pierwszej usłyszymy  najsłynniejsze kompozycje z takich filmów jak Gladiator, Król Lew, Piraci z Karaibów, Kod Da Vinci czy Interstellar.  Druga część będzie zawierać odświeżone wersje muzyki pochodzącej między innymi z Mrocznego rycerza czy Incepcji.

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru i 15-osobowego zespołu, z którym pracuje od lat, ostatnio przy produkcji brytyjskiego serialu The Crown. Ponadto w drugiej części koncertu pojawią się specjalnie zaproszeni goście, wśród nich Aleksander Miwiw-Baron, multiinstrumentalista, kompozytor, producent muzyczny i gitarzysta grupy Afromental.

Oczywiście redaktorzy film.org.pl też będą na miejscu i podzielą się relacją z wrażeń!

Koncerty odbędą się:

26 maja ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
28 maja Atlas Arena
30 maja TAURON Arena Kraków

Bilety są dostępne na eventim.pl i w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Avatar

Karolina Chymkowska

REKLAMA