search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Wpadki z planu WIEDŹMINA. Kompilacja od Netflixa

Łukasz Budnik

19 grudnia 2020

REKLAMA

W Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, przerwane wcześniej przez wykrycie koronawirusa u trzech osób z ekipy (niedawno kontuzji na planie doznał Henry Cavill, ale reszta ekipy kontynuuje pracę. Twórcy serialu zaprezentowali nam już  kilka oficjalnych materiałów promocyjnych, głównie w postaci zdjęć, wciąż czekamy jednak na zwiastun kolejnych odcinków.

Aby podsycić oczekiwanie na kolejne zapowiedzi, Netflix opublikował krótką kompilację wpadek na planie pierwszego sezonu serialu. Klip obejrzycie poniżej:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych aktorów. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA