search
REKLAMA
Znalezione w sieci

GAL GADOT i HANS ZIMMER we wspólnym wykonaniu utworu z WONDER WOMAN 1984

Łukasz Budnik

19 grudnia 2020

REKLAMA

25 grudnia w USA na platformę HBO Max trafi Wonder Woman 1984, kontynuacja przeboju z 2017 roku z Gal Gadot w roli głównej. Widowisko pojawi się w też w tych kinach, które będą wówczas otwarte. Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Na drodze Diany Prince stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. 

Film zbiera niemal wyłącznie entuzjastyczne recenzje, a krytycy są w większości zgodni, że reżyserka Patty Jenkins podołała zadaniu i stworzyła bardzo dobry sequel, pełen serca i emocji, z Gadot po raz kolejny udowadniającą, że rola Wonder Woman została stworzona dla niej. W ramach promocji filmu, aktorka wraz z Patty Jenkins wzięła udział w nagraniu jednego z utworów ze ścieżki dźwiękowej, skomponowanej przez Hansa Zimmera, który jest też autorem motywu przewodniego słyszanego po raz pierwszy w Batman v Superman: Świcie sprawiedliwości. Do pań i kompozytora dołączyły jeszcze m.in. Tina Guo oraz Sheila E. Efekt końcowy zobaczycie i usłyszycie poniżej:

Polska premiera kinowa widowiska zaplanowana jest na 22 stycznia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA