search
REKLAMA
Znalezione w sieci

WONDER WOMAN trzyma odcięte głowy na niewykorzystanym zdjęciu z BATMAN V SUPERMAN

Łukasz Budnik

5 stycznia 2021

REKLAMA

25 grudnia na platformie HBO Max zadebiutował film Wonder Woman 1984, w którym tytułową rolę superbohaterki po raz kolejny gra Gal Gadot. Aktorkę po raz pierwszy oglądaliśmy jako tę postać w Batman v Superman z 2016 roku. Zanim zobaczyliśmy ją w akcji, Bruce Wayne odnalazł zdjęcie Wonder Woman pochodzące z czasów I wojny światowej – kulisy jego powstania zobaczyliśmy rok później w filmie Patty Jenkins. Zanim jednak postanowiono, że Diana zetknie się z ludzkością w XX wieku, rozważano jej udział w wojnie krymskiej z lat 1853-1856. 

W związku z tym przygotowano inną fotografię niż tę wykorzystaną ostatecznie w filmie. Rekwizyt pokazał Zack Snyder podczas rozmowy z Comic Book Debate. Reżyser już w zeszłym roku wyjaśniał, że rozważano wojnę krymską, ponieważ był to pierwszy konflikt, podczas którego używano aparatów fotograficznych. Brano pod uwagę także wojnę secesyjną. Gdyby zostano przy tym koncepcie, film o Wonder Woman zapewne wyglądałby zupełnie inaczej – biorąc pod uwagę umiejscowienie w czasie, nie zobaczylibyśmy w nim chociażby Steve’a Trevora. Wygląda też na to, że sama Diana byłaby bardziej brutalna. Zdjęcie możecie podejrzeć poniżej:

Jako bonus pokolorowana wersja z profilu DC Universe.

Chcielibyście zobaczyć taką wersję perypetii Wonder Woman?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA