search
REKLAMA
Znalezione w sieci

WIEDŹMIN wprowadza w świąteczny nastrój w nowej kompilacji od Netfliksa

Łukasz Budnik

24 listopada 2020

wiedzmin swieta
REKLAMA

W Wielkiej Brytanii znów trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, po przerwie spowodowanej wykryciem koronawirusa u kilku członków ekipy filmowej. Netflix wraca też do promowania serialu. Twórcy pokazali do tej pory kilka oficjalnych materiałów promocyjnych w postaci fotografii przedstawiających głównych bohaterów – Geralta, Ciri oraz Yennefer, wciąż czekamy jednak na pierwszy zwiastun nowych odcinków. Póki co możemy zerknąć na przygotowaną przez Netfliksa kompilację wprowadzającą w świąteczny nastrój.

Pod materiałem czytamy:

Zapraszamy, zapraszamy! Wybierz się w krwiście urokliwą podróż przez Kontynent w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów „Wiedźmina”.

Sprawdźcie, jak prezentuje się kompilacja:

Opis fabuły drugiego sezonu przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA