search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Fanowski plakat AVENGERS z niedoszłą obsadą filmu. TOM CRUISE jako Iron Man, JOAQUIN PHOENIX jako Doktor Strange

Łukasz Budnik

30 kwietnia 2020

REKLAMA

Dziś trudno wyobrazić sobie innych aktorów w rolach postaci z kinowego uniwersum Marvela, ale nie jest tajemnicą, że komiksowe widowiska mogły wyglądać zupełnie inaczej. Jednym z kandydatów do roli Kapitana Ameryki był John Krasinski, do Iron Mana przymierzano Toma Cruise’a, a Emily Blunt była już pewnym wyborem do roli Czarnej Wdowy. Dzięki grafikom działającym pod nazwą Apexform mamy okazję zobaczyć, jak wspólnie prezentowaliby się na plakacie aktorzy, którzy stali się niedoszłą obsadą.

Oprócz wspomnianych wyżej aktorów na plakacie widzimy też Joaquina Phoenixa jako Doktora Strange’a, Zachary’ego Levi jako Star Lorda, Timothee Chalameta jako Spider-Mana, Michaela B. Jordana jako Falcona i Amandę Seyfried jako Gamorę. Na deser: Daniel Craig w roli Thora. Tutaj przeczytacie więcej na temat historii aktorów, którzy prawie zagrali w filmach Marvela.

Jak podobałaby wam się taka obsada?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA