search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Sztuka wywiadu Chrisa Starka

Jerzy Babarowski

1 listopada 2013

REKLAMA

 

O tym gościu było głośno parę miesięcy temu 🙂 Chris Stark to dziennikarz radia BBC. Młody, niewinny chłopak, na co dzień wyśmiewany przez swoich szefów i (najprawdopodobniej) wykorzystywany seksualnie.

Ten oto cichy, nikomu nie wadzący młodzieniec stał się hitem internetu, gdy w ramach kampanii promocyjnej filmu “Oz: wielki i potężny” przeprowadził wywiad z Milą Kunis. Ujęta dość… niecodziennym stylem dziennikarskim Chrisa Starka Mila była zachwycona. Klip z rozmową rozprzestrzenił się w zastraszającym tempie i zanim biedny Chris się zorientował był na ustach i klawiaturach internautów z całego świata.

Filmik stał się tak znany, że pewnie większość z was już go widziała, ale zalinkuję go poniżej razem z drugim klipem – odprawą Chrisa przez jego szefa, który po raz kolejny puszcza na antenie radia nagranie i wraz z Chrisem komentuje je na żywo:

O Bogu ducha winnym Chrisie Stark zrobiło się tak głośno, że jego zwierzchnicy w BBC postanowili mu powierzyć wywiady z kolejnymi wielkimi gwiazdami, które akurat zatrzymywały się na chwilę w Londynie w ramach promowania swoich hitów. Co prawda rozmowy z Robertem Downeyem Jr. i Jennifer Aniston nie są równie zabawne, co ta z Milą, ale oglądanie ciotowatego i nieśmiałego Chrisa opowiadającego o swoich kolegach i drużynie piłkarskiej z Watford największym gwiazdom Hollywood nigdy się nie nudzi:

 

I kolejny mały bonus! 🙂

Avatar

Jerzy Babarowski

REKLAMA