search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Robert Pattinson w BATMANIE – POCZĄTKU. Deepfake filmu Christophera Nolana

Łukasz Budnik

26 lutego 2020

REKLAMA

Deepfake to tworzone przez użytkowników YouTube’a filmiki, w których na twarze aktorów cyfrowo nałożony jest inny wizerunek. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak na przykład prezentowałyby się prequele Gwiezdnych wojen, gdyby w roli Anakina Skywalkera wystąpił Leonardo DiCaprio, Steven Seagal pojawił się w Wiedźminie Netflixa oraz jak wyglądałby Powrót do przyszłości z udziałem Roberta Downeya Juniora i Toma Hollanda.

Do sieci trafił nowy film z serii – tym razem na warsztat wzięty został Batman – początek Christophera Nolana, w którym twarz odtwórcy tytułowej roli, Christiana Bale’a, została zastąpiona wizerunkiem Roberta Pattinsona. Jak wiemy, ten drugi wcieli się w Mrocznego Rycerza w The Batman Matta Reevesa, zatem to mały przedsmak tego, co może nasz czekać w nadchodzącej produkcji. Przerobiona została scena, w której Bruce Wayne ogląda sprzęty prezentowane mu przez Luciusa Foxa (Morgan Freeman). Deepfake wykonał użytkownik DeepCaked.

Znacie więcej ciekawych filmów z serii Deepfake?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA