search
REKLAMA
Znalezione w sieci

PEDRO PASCAL i BELLA RAMSEY jako Joel i Ellie w fanowskim deepfake’u THE LAST OF US

Maria Grzybowska

25 lutego 2021

REKLAMA

W marcu zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że Craig Mazin, twórca uznanego serialu Czarnobyl, połączy siły z Neilem Druckmannem, reżyserem oraz scenarzystą gry, aby wspólnie napisać serialową adaptację gry The Last of Us, przeznaczoną dla HBO. Wczoraj media poinformowały, że w rolę Joela wcieli się będący ostatnio u szczytu popularności Pedro Pascal (The MandalorianWonder Woman 1984). Jego ekranową towarzyszkę zagra z kolei Bella Ramsey, znana doskonale fanom Gry o tron, gdzie wcielała się w Lyannę Mormont. 

Fani gry rozpoczęli już tworzenie nie tylko fanowskich ilustracji i plakatów z aktorami w rolach głównych postaci, ale pojawił się też pierwszy deepfake, na którym możemy podejrzeć jak Pedro Pascal i Bella Ramsey mogą prezentować się jako Joel i Ellie. Filmik pojawił się na kanale stryder HD na YouTube.

the last of us

The Last of Us opowiada historię Joela. Mężczyzna żyje w 2033 roku, w postapokaliptycznym świecie opanowanym 20 lat wcześniej przez zmutowane istoty i dostaje zadania przetransportowania Ellie – czternastoletniej dziewczynki, która może być lekarstwem na epidemię – poza strefę kwarantanny. Wspólnie podróżują przez Stany Zjednoczone i polegają na sobie, aby przetrwać. Serial ma pokryć wydarzenia z pierwszej gry i rozszerzyć nieco świat przedstawiony. The Last of Us zdobyło mnóstwo nagród i sprzedało się w nakładzie ponad 17 milionów egzemplarzy. Pierwotnie z projektem związany był Johan Renck (także Czarnobyl), zrezygnował jednak ze względu na inne zobowiązania. W połowie stycznia podano, że do projektu został w zamian zaangażowany Kantemir Bałagow, który ma na koncie takie tytuły, jak Wysoka dziewczyna, Bliskość oraz Molodoyeschyo. Twórca wyreżyseruje pilot serialu.

Poniżej możecie obejrzeć filmik.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA