search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Czy fałszywe tytuły kolejnego SPIDER-MANA sugerują, jaki złoczyńca pojawi się w filmie?

Łukasz Budnik

25 lutego 2021

REKLAMA

Trwa realizacja trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela, gdzie w tytułową rolę po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze nieznane, jednak fani od miesięcy spekulują, że w filmie zobaczymy multiwersum. Wczoraj do sieci trafiły pierwsze zdjęcia promocyjne, jak również oficjalny tytuł filmu. 

Z krótkiego, żartobliwego nagrania z głównymi bohaterami serii – Tomem Hollandem, Jacobem Batalonem i Zendayą – dowiedzieliśmy się, że tytuł filmu brzmieć będzie Spider-Man: No Way Home, co przetłumaczyć można jako “droga bez powrotu” czy dosłowniej “bez drogi do domu”. Ciekawość internautów wzbudziły też jednak fałszywe tytuły pokazane wcześniej przez aktorów, a konkretnie ich kolorystyka. Na Twitterze pojawiła się sugestia, że logotypy sugerują pojawienie się Zielonego Goblina. Pokrywałoby się to z plotkami na temat rzekomo obecnego na planie Willema Dafoe, który grał już tę postać w pierwszy kinowym Spider-Manie. Sprawdźcie sami:

Mnogość tytułów jest też dla wielu potwierdzeniem, że w filmie zobaczymy inne rzeczywistości (a co za tym idzie – także innych Spider-Manów, granych przez Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda).

To nie koniec spostrzeżeń fanów – z jednej z promocyjnych fotek wywnioskowano, że Peter, Ned i MJ są w siedzibie Doktora Strange’a. Fakt, że Benedict Cumberbatch pojawi się w filmie, potwierdzono już kilka miesięcy temu.

Spider-Man 3 z kinowego uniwersum Marvela ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku. Być może wkrótce studio potwierdzi pokaże pierwszy zwiastun widowiska, ale na razie nie zostało to jakkolwiek potwierdzone.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA