search
REKLAMA
Znalezione w sieci

MICHELLE PFEIFFER strąca biczem głowy manekinów na nagraniu zza kulis POWROTU BATMANA

Łukasz Budnik

20 lutego 2021

REKLAMA

W zeszłym roku niemałe poruszenie wywołał fakt, że Michael Keaton pojawi się w solowym filmie o Flashu, należącym do kinowego świata DC. Tym samym aktor po niemal 30 latach ponownie wcieli się w kultowego superbohatera. 

Fabuła The Flash ma być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości, a w jednej z nich Flash ma współpracować właśnie z Batmanem znanym z filmów Tima Burtona.

W związku z powrotem Keatona wśród fanów od razu zaczęło mówić się o tym, że studio Warner powinno pomyśleć o zatrudnieniu także Michelle Pfeiffer w roli Catwoman. Aktorka wcieliła się w Selinę Kyle w Powrocie Batmana z 1992 roku – wtedy też po raz ostatni dotychczas tytułowego bohatera zagrał Keaton. Pfeiffer już kilkakrotnie podkreślała, jak dobrze bawiła się w roli Catwoman i dawała do zrozumienia, że chętnie by ją powtórzyła, gdyby ktoś ją poprosił. Tymczasem do sieci trafiło nagranie za kulis Powrotu Batmana, na którym Pfeiffer za pomocą bicza bezbłędnie strąca głowy manekinów. Filmik zobaczycie poniżej:

Pfeiffer trenowała do swojej roli, aby wykonywać triki z biczem bez pomocy kaskadera – aktorka wspominała niegdyś, że podczas treningów uderzyła do krwi swojego instruktora, co mocno ją przestraszyło. Wkrótce jednak opanowała tę sztukę i mogła pochwalić się nią na planie.

Chcielibyście, aby Pfeiffer powtórzyła rolę Catwoman? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA