search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Lubiani bohaterowie STRANGER THINGS na nowych fotkach z planu czwartego sezonu

Łukasz Budnik

23 października 2020

REKLAMA

Na początku października ekipa filmowa pracująca nad czwartym sezonem Stranger Things wróciła na plan i realizuje kolejne odcinki uwielbianego serialu science fiction. Do sieci trafiły nowe fotki zza kulis.

Na zdjęciach widzimy Mayę Hawke, Joe’a Keery’ego i Gatena Matarazzo, trio, które fani serialu pokochali po wydarzeniach z poprzedniego sezonu serialu. Obecna jest także Sadie Sink, która wciela się w Max.

Przypomnijmy, że czwarty sezon nie będzie ostatnim. Twórcy produkcji, bracia Duffer, mówili:

Sezon czwarty nie będzie finałowym. Wiemy, jakie jest zakończenie i kiedy nastąpi. Opóźnienie pozwoliło nam spojrzeć w przód, obmyślić, co jest najlepsze dla serialu. Mamy teraz lepsze pojęcie, jak długo potrzebujemy opowiadać tę historię.

Wiemy też, że w nowych odcinkach mamy dowiedzieć się więcej o Hopperze, który – jak pokazał nam pierwszy teaser czwartego sezonu – przeżył wydarzenia z finału poprzedniej serii. Mamy poznać nowe fakty na temat bohatera, związane z wojną w Wietnamie, czasem w Nowym Jorku oraz jego córką. David Harbour stwierdził, że tak naprawdę jeszcze nie znamy Hoppera, a on czekał na ujawnienie tych rzeczy od pierwszego sezonu.

Czekacie na czwarty sezon Stranger Things?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA